Dette er enkelt. Pga. av AZ. fimaVacc presentasjonen den 12.12. og release studiet, gaar vi plutselig fra og vaere ukjent, til og oppnaa annerkjennelse for og tilby den beste leveringsteknologien for medisiner verden noensinne har sett.
Vi har finansiert en sensasjonell oppfinnelse som vil revulusjonere behandlingen av en haug med forskjellige sykdommer, og spesiellt mange inne kreftomraadet.
Det er ingen vits i og gaa stille i doerene her, eller og staa med lua og vaere forsiktige med og fortelle hvor vi tror dette vil ende. Se isteden paa pharmahistorien om hva som normalt skjer med selskaper som finner opp noe nytt og revulosjonerende og naar annerkjennelse for dette,.
Etter den 12.12. kommer PCIB til og vaere paa hele bransjens lepper, og vi blir annerkjent. Noe vi har ventet pa veldig lenge. Neste steg da, blir en rekke avtaler, eller ett bud paa hele selskapet. Og jeg stoler 100% paa at PCIB’s ledelse og selskapets aksjonaerer, aldri vil selge gullet for knapper og glansbilder, hverken paa den ene eller andre maaten.